<menuitem id="yhlog"><strong id="yhlog"></strong></menuitem><menuitem id="yhlog"></menuitem>

  1. <bdo id="yhlog"></bdo>
   • D?rgoni nj? email info@lanrfid.com
   • teknologji abstract background vektor linj?

   ne ofrojm? Fashion Accessories n? zbritje ?mimi

   Shenzhen Sunlanrfid Teknologjia Co, Ltd, themeluar n? vitin 2006, u p?rq?ndrua n? zhvillimin dhe burimeve, prodhimit dhe shitjes p?r integrimin e nj? sip?rmarrje t? teknologjis? dhe t? angazhuar p?r t? prodhimit kart? smart, kart? IC, tag zgjuar dhe i zgjuar zbukurim, si dhe nd?rtuar r?nd?sish?m partneriteti me NXP, FM, Issi, Atmel dhe k?shtu me radh?.

   01
   02
   03
   04
   05
   06
   07
   08
   09
   10
   • zgjidhje

    zgjidhje

    Me risi t? fort? teknologji, SUNLANRFID ?sht? i aft? p?r t? siguruar ju me kart?n smart personalizuar dhe zgjidhjet IOT
   • Pse SUNLANRFID

    Pse SUNLANRFID

    10 milion Kapaciteti me i avancuar equipmemt Gjermani Heidelberg CMYK Offset Printing Machine
   • Sherbime

    Sherbime

    Mostrat e lira
    Pa artwork dizajn
    mb?shtetjen e teknologjis?
   ?
   WhatsApp Online Chat!

   70somethingmag视频